Istniejemy na rynku od 2000 roku. Zajmujemy się kompleksową obsługą imprez artystycznych oraz zapewnieniem profesjonalnej techniki estradowej. Przez lata procy zdobyliśmy doświadczenie realizując duże i małe imprezy plenerowe w kraju. Dzięki zadowoleniu naszych zleceniodawców firma ciągle się rozwija. W 2005r nasza oferta została powiększona o barierki ochronne ciężkie i lekkie. Do tej pory posiadamy ponad 1500m barierek ochronnych w tym 300m typowo zaporowych. Poczynione inwestycje pozwalają kompleksowo i profesjonalnie sprostać zadaniom. Największym naszym atutem jest jednak cena dopasowana do budżetu każdego zlecenia. Dzisiaj dysponujemy sprzętem o wysokim standardzie spełniającym wymagania Unii Europejskiej. Wszystkie podjęte przez nas zadania traktujemy bardzo poważnie. Do każdego realizowanego projektu podchodzimy indywidualnie i nie szablonowo, jesteśmy punktualni. Naszą wizytówką jest zaangażowanie i wszechstronność w realizacji zleconych przedsięwzięć co gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie.

Oferujemy:

Usługi w zakresie profesjonalnego przygotowania i przeprowadzenia wszelkich imprez kulturalnych. Realizacja małych imprez kulturalnych jak i dużych produkcji plenerowych. Technika estradowa w profesjonalnym wydaniu: bezpieczne zadaszone sceny i estrady w dowolnych wymiarach, systemy nagłośnienia i oświetlenia scenicznego, barierki ochronne do zabezpieczania imprez masowych.

Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy do korzystania z naszych usług.

                                                                                                                    Z poważaniem zespół Solaudio

W zależności od typu imprezy, wielkości budżetu i preferencji artystów doradzimy wybór odpowiedniego sprzętu. Do dyspozycji mają Państwo: sceny estradowe zadaszone w różnych wielkościach podłogi i zadaszenia scenicznego. Każda scena może być ograniczona barierkami ochronnymi. Podłoga sceny wysokość regulowana od 0,3 do 2,4m zrobiona jest z tworzywa anty poślizgowego, dołączone są do niej schody z poręczą, szerokość od 1,20 do 2,57m do ustawienia w dowolnym miejscu.

Nagłośnienie line array raiderowe oraz podstawowe. Dobieramy odpowiednie systemy nagłośnieniowe z zestawów własnych lub podwykonawców, eliminując zarówno zbędne koszty zbyt dużych rozwiązań jak i negatywne konsekwencje zbyt małych. Od niewielkich zestawów konferencyjno bankietowych do 2 x 15KW w systemie liniowo wyrównawczym. Przy większych realizacjach współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami wykonując wszystkie czynności związane z koordynacją prac przy projekcie.

Oświetlenie sceniczne jest bardzo ważne na scenie, czy to w teatrze czy na koncercie, tworzy niezapomniany nastrój, który jest częścią przedstawienia. W skład oświetlenia wchodzą światła ruchome, oświetlenie żarowe, konsolety sterujące, światło sceniczne LED, regulatory napięcia, efekty laserowe. Bazując na sprawdzonych markach urządzeń zapewniamy komfort pracy, zgodność z riderami artystów.

Rusztowania z połączeniem klinowym Layher Allround  do budowy i zabezpieczania scen estradowych, do budowy wież pod system nagłośnienia, do budowy reżyserek technicznych, do budowy trybun oraz kabin spikerskich itd.
Podczas montażu jest bardzo bezpieczny, szybki, a przede wszystkim przejrzysty i logiczny. System ten wykorzystuje niewielką liczbę części z połączeniem klinowym. Znany jest i bardzo ceniony na całym świecie.

Barierki ochronne-barierki zaporowe niezbędne przy zabezpieczeniu wszelkiego rodzaju imprez od masowych po inne, zapewniające maksimum bezpieczeństwa zarówno artystom jak i publiczności. Wszystkie barierki poza podstawową funkcją utrzymania porządku i bezpieczeństwa na imprezie są doskonałym nośnikiem reklamy w postaci banerów, których montaż nie sprawia żadnych trudności.

Systemy wynajmu i montażu podestów scenicznych do budowy scen i estrad, wybiegów oraz składanych trybun i widowni oraz podług tanecznych. Moduły różnej wielkości np.: SCA-01 o wymiarach 2m/ 1m, 2m/ 05m, 1m/1m na bazie lekkiego profilu aluminiowego, blat podestu wykonany jest ze sklejki anty poślizgowej co zapewnia komfort i bezpieczeństwo.

Oferujemy kompleksowe wyposażenie konferencji oraz profesjonalną obsługę techniczną. Podejmiemy się niemal każdego zlecenia. Elastyczność i możliwość różnorodnych konfiguracji sprzętowych pozwala nam na obsługę zarówno małych konferencji, jak i dużych kongresów, wymagających szerszej gamy wyposażenia.

Trawersy aluminiowe, dźwigary punktowe, krata z aluminium do zastosowań przenośnych oraz budowania jak i montażu różnego rodzaju ekspozycji  w galeriach handlowych, halach sportowych i targowych, teatrach, muzeach oraz przy organizacji i obsłudze konferencji oraz koncertów w klubach w dyskotekach jak i w plenerze.

Estetyczne i szybkie w montażu namioty o licznych możliwościach zastosowania. Idealne na imprezy plenerowe, polecane są również w przypadku organizowania wszelkiego rodzaju ekspozycji targowych. Wykonany z wysokiej jakości materiału namiot skutecznie ochroni zarówno przed deszczem, jak i palącym słońcem. Metalowy stelaż pozwala na szybkie i bezproblemowe rozłożenie oraz złożenie namiotu.

Agencja Artystyczna Lublin. Obsługujemy większość artystów z Polski. Jesteśmy firmą nowego typu, łączącą możliwości impresariatu oraz firmy eventowej działając w obszarze show bussinesu. Zapewniamy również kompleksową organizację koncertów muzycznych, imprez artystycznych a także bankietów i festynów. Prowadzimy działalność na terenie Polski. Zapraszamy Serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.
Realizacja wszelkich imprez muzycznych, imprez masowych, imprez estradowych. Obsługa dżwiękowa imprez, obsługę nagłośnienia imprezy artystycznej, obsługi sceny: budowa i wynajem scen estradowych z zadaszeniem, trybun, wybiegów dla modelek oraz wież pod nagaśnianie imprezy systemem line array. Oferujemy wynajem: sceny estradowe, estrada, estrady i zadaszenia sceniczne, nagłośnienie imprezy i nagłośnienie estradowe na koncerty, sprzęt nagłośnieniowy, oświetlanie sceny i oświetlenie sceniczne oraz disco, barierki ochronne w tym barierki lekkie i ciężkie zaporowe i przestawne, podesty estradowe scen pokryte sklejką antypoślizgową zwane podestami scenicznymi wymiar: 2mx1m nowe i estetyczne, podłogę i podłogi taneczne, scena-estrada mobilna 8m x 6m x5m. Obsługa techniczna, światła i oświetlenie estradowe, konstrukcje aluminiowe, projektory, scenyzadaszone. Oferujemy profesjonalną obsługę technicznąimprez, koncertów, targów, pokazów mody każdejimprezyartystycznej. Doradzamy i pomagamy organizatorom zaplanować imprezę od strony technicznej, zaoferować rozsądne ceny, oferując przy tym wysoki standard urządzeń i świadczonych przez nas usług.
WYSIWYG Web Builder
Szybki kontakt mobile:
> +48 603 589 041
> e-mail: biuro@solaudio.com

Praca przy montażu scen zadzwoń: 603-589-041

www.solaudio.com
obsługa imprez estradowych - obsługa imprez plenerowych - obsługa eventów - imprezy integracyjne - scena estradowa na imprezy plenerowe - wynajem sceny estradowej - scena wynajem - wynajem estrady - nagłośnienie estradowe - oświetlenie sceniczne - barierki ochronne na festyny